UTİB'den 3. Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması için çağrı

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği , Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) işbirliği ile; geleceğin tasarımcılarını ev tekstili sektörü ile buluşturmak amacıyla düzenlenen "Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması''nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştiriyor. Yarışma "Yatak, banyo, perde ve koltuk” kategorilerinde olmak üzere dört ayrı kategoride öğrencilere ve profesyonellere açık olacak.

 "3. Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması”, hem uluslararası pazarlarda moda ve trend yaratabilecek Türkiye Ev Tekstili özgün tasarımlarının ortaya çıkmasına, hem de Ev Tekstili sektöründe yenilikçi ve özgün tasarımcı kimliğinin güçlenmesine yardımcı olacak. "3. Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması”, sektörel motivasyon, işbirliği ve dayanışmaya katkı sağlayabileceği gibi, Türkiye'de ev tekstili sektörü ihracatının artırılmasını da amaçlıyor.

Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması için dosya teslim tarihi 15 Şubat 2013 olup, yarışma başvuru formları www.turkiyeevtekstilitasarimyarismasi.com / www.evtekstiliyarismasi.com veya www.uib.org.tr adreslerinden ulaşılabilir. Ayrıca http://www.facebook.com/evtekstiliyarismasi facebook ve adresi http://twitter.com/#!/textilyarismasi twitter sayfamızdan yarışmamızın takibi yapılabilir.

 

 

PAYLAŞ