TİM'den Haberler

Kamuoyuna Duyuru

TİM Başkan Vekili ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert her daim olduğu gibi görevinin başındadır.

Türkiye İnovasyon Haftası Organizasyon Hizmet Alımı

Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM ) tarafından 2017 Aralık ayında 4 günlük program dahilinde (tarih netleşince bildirilecektir) İstanbul'da düzenlenecek olan “Türkiye İnovasyon Haftası” Organizasyon Hizmet alımı gerçekleştirilecektir.

TÜRKİYE TASARIM HAFTASI ORGANİZASYON HİZMET ALIMI

Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM ) tarafından 10-14 Ekim 2017 tarihleri arasında” Türkiye Tasarım Haftası”  Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır. Bu doğrultuda düzenlenecek olan Tasarım Haftasına yönelik organizasyon hizmet alımı gerçekleştirilecektir.

TİM'de yeni Genel Sekreter Yardımcıları göreve başladı

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) yeni Genel Sekreter Yardımcıları Caner Çolak ve Cihat Gök görevlerine başladı. TİM'deki görevlerinden önce, Çolak, Ekonomi Bakanlığında Dış Ticaret Uzmanı ve Özel Kalem Müdürü, Gök ise Bakan Danışmanı olarak görev yapıyordu.

EPC TURKEY Yurtdışında İhale Fırsatları Sunuyor

Türk Müteahhitlerine ve mühendislik firmalarına uluslararası pazardaki ihaleleri ve ihalelere ilişkin güncel gelişmeleri düzenli olarak takip hizmeti veren  EPC Tukey, ihracatçı EPC firmalarına özel fırsatlar sunuyor.

“Yatırımlarda Devlet Yardımları hakkında değişikliğe gidildi.”

Bu karar ile birlikte lisanslı depoculuk ve nükleer enerji santrali yatırımları, yatırımlarda devlet yardımları hakkında karar kapsamında öncelikli yatırım konuları arasına alınırken söz konusu yatırımlar, beşinci bölge teşvik uygulamalarından yararlanabilecektir. Ancak bu yatırımlar, altıncı bölgede yer almaları halinde bulunduğu bölge desteklerine tabi olacaktır.

Eximbank 2. Şubesini Denizli'ye açtı

Türk Eximbank'ın ikinci şubesi Denizli'de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin de katıldığı bir törenle açıldı.

TİM-TEB Girişim Evi

Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türk Ekonomi Bankası işbirliği ile yürütülen TİM-TEB Girişim Evleri tanıtıcı broşürü için tıklayınız.
Bu sayfa en son 17 Haziran 2016 Cuma tarihinde güncellenmiştir.
PAYLAŞ