TİM'den Haberler

EPC TURKEY Yurtdışında İhale Fırsatları Sunuyor

Türk Müteahhitlerine ve mühendislik firmalarına uluslararası pazardaki ihaleleri ve ihalelere ilişkin güncel gelişmeleri düzenli olarak takip hizmeti veren  EPC Tukey, ihracatçı EPC firmalarına özel fırsatlar sunuyor.

Türkiye E-Ticaret Zirvesi Başlıyor

T.C. Ekonomi Bakanlığı Himayelerinde, Türkiye İhracatçılar Meclisi ev sahipliği ile ilk kez gerçekleşecek Türkiye e-Ticaret Zirvesi 28 Nisan tarihinde başlıyor.

Eximbank 2. Şubesini Denizli'ye açtı

Türk Eximbank'ın ikinci şubesi Denizli'de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin de katıldığı bir törenle açıldı.

TİM Başkanı Büyükekşi CNN TÜRK'e Konuk Oldu

CNN TÜRK'te Günlük programına katılan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, referandumun ardından iş dünyasının beklentileri ve gelişmeleri hakkında yorumlarını paylaştı.

TİM Başkanı Büyükekşi Bloomberg HT'ye konuk oldu

Bloomber HT'de Piyasa Hattı programına katılan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi referandum sonrası ekonomi ve iş dünyası hakkında görüşlerini paylaştı.

TİM-TEB Girişim Evi

Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türk Ekonomi Bankası işbirliği ile yürütülen TİM-TEB Girişim Evleri tanıtıcı broşürü için tıklayınız.

TİM Başkanı Büyükekşi A Haber'e konuk oldu

A Haber'de Ajans Bugün programına katılan TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi referandum sonrası yeni sistemin getireceği yeni yatırımlar hakkında yorumlarını paylaştı.

‘İhracatın Metalik Yıldızları' 7'nci kez ödüllendirildi

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), 21 farklı kategoride 2016 yılının başarılı ihracatçılarını ödüllendirdi. Vestel, Kale Kilit, Öztiryakiler, Korkmaz ve Mesan Kilit gibi başarılı 61 firmanın ödül aldığı İDDMİB İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni sektörü bir araya getirdi.

TİM Başkanı Büyükekşi TvNet 'de İŞ'İN RENGİ programına konuk oldu.

Zeliha Saraç sunumu Ali Saydam'ın yorumlarıyla İŞ'İN RENGİ programının 26.03.2017'deki konuğu Başkanımız Mehmet Büyükekşi

Türkiye-Somali İş Forumu ve B2B Görüşmeleri

Somali ile mevcut veya ileriye dönük ticari faaliyetleri olan firmalarımızın soru/görüş ve değerlendirmeleri Somalili yetkililer ile paylaşılacak.
Bu sayfa en son 17 Haziran 2016 Cuma tarihinde güncellenmiştir.
PAYLAŞ