Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı

Rekabetin yüksek olduğu günümüz dünyasında teknoloji transferi ve katma değerli projelerin üretilmesi Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarında öncü olmada etkin role sahiptir. Dijital çağın gereği ile birlikte bilişim, nanoteknoloji, biyoteknoloji, makine imalat sanayi yatırımları gibi alanlarda önemli çalışmalar yapılmaktadır ve yeni ürünler geliştirmektedir.

Ülkemizde proje fikirleri ile ilgili olacak şekilde; fikir ve görüş alışverişini sağlamak, Ar-Ge projelerine ilişkin teknolojik ve finansal işbirliklerinin oluşmasına ortam hazırlamak, üniversite, araştırma, özel sektör kuruluşlarının Antalya OSB Katılımcı Firmalarımızın yöneticileri ile bir araya getirmek, üniversite-sanayi işbirliğini arttırmak, ülkedeki proje potansiyelini açığa çıkartmak, proje kültürü oluşturmak, ülkemizdeki bilimsel ve teknolojik gelişmenin dinamiğini oluşturacak bilim insanlarını sanayide aktif hale getirmek sanayicilerimizin ise katma değerli ürün üretmesine aracı olması amacıyla '' Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı'' düzenlenecektir. Teması Tarım ve Tarım Teknolojileri, Biyoteknoloji, Makine-İmalat Teknolojileri, Kimya Teknolojileri, Malzeme Teknolojileri, Bilişim Tekonolojileri olan proje pazarı etkinliğine Akademisyenler, araştırmacılar, girişimciler, öğrenciler, yatırımcılar katılabilir.

30-31 Mart 2018 tarihinde Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü İdari Binası'nda gerçekleştirilecek olan Antalya OSB Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı etkinliğine katılmak ve bilgi almak için +90 242 258 11 00 nolu telefonu arayabilir ya da antalyaosb@antalyaosb.org.tr adresine mail atabilirsiniz.

Bu sayfa 26 Aralık 2017 Salı tarihinde yayınlanmıştır.
PAYLAŞ