Moğolistan Ticaret Heyeti

Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda, potansiyel pazar niteliğindeki ülkelere yönelik ihracatımızda artış sağlanması ve ihraç ürünlerimizin tanıtımı amacıyla, 06 - 09 Nisan 2015 tarihlerinde Ulan Bator/Moğolistan'a yönelik Ticaret Heyeti Programı gerçekleştirecektir.

Ticaret Heyeti'ne başta elektrikli cihazlar, çikolata, şekerli mamuller ve pastacılık ürünleri, çeşitli inşaat malzemeleri, sabun ve deterjanlar, ayakkabı ve deri, petrol bazlı yağlar, çeşitli motorlu taşıtlar, tekstil ve konfeksiyon ürünleri, inşaat ve makine aksamları sektöründe faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görülmektedir.

Söz konusu Ticaret Heyeti Programı kapsamında, iş görüşmeleri gerçekleştirilecek olup bahse konu program, gerek ilgili pazara girmek isteyen gerekse pazar paylarını daha da arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli bir fırsat oluşturmaktadır.

Bu çerçevede, azami 20 katılımcıdan oluşacak heyete katılmak isteyen firmaların http://goo.gl/xSeKg3 adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 03 Mart 2015 Salı günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları; organizasyon kapsamındaki uçak bileti, toplantı ve transfer giderlerinin karşılanmasını teminen firmalarımızın, Panorama Seyahat Organizasyon Tic. Ltd. Şti. İş Bankası Beylerbeyi Şubesi, (IBAN:TR43 0006 4000 0021 1360 4428 54) USD hesabı'na 1.500.-USD avans (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödeme yapmaları gerekmektedir.ULANBATOR / MOĞOLİSTAN TİCARET HEYETİ

06 - 09 Nisan 2015

(KOSGEB Destekli Olması Planlanmaktadır)


Gezi Avansı: 1.500.-USD / Kişi Başı

Ücrete Dâhil Hizmetler

·

Uçak Bileti

·

Konaklama

·

Toplantı Giderleri

·

Transfer Giderleri

Ücrete Dâhil Olmayanlar

·

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu

Ödemenin Yapılacağı Hesap

·

Panorama Seyahat Organizasyon Tic Ltd Şti.

·

İş Bankası Beylerbeyi Şubesi

·

IBAN:TR43 0006 4000 0021 1360 4428 54

Önemli NOT

Panorama Seyahat Organizasyon Tic. Ltd. Şti.'nin USD Hesabı'na 1.500.-USD avans (katılımın iptali durumunda geri iadesiz) ödeme yapmaları ve ilgili banka dekontunu isilkocabey@tim.org.tr göndermeleri rica olunur.

Başvuru Formu: http://goo.gl/xSeKg3

Son Başvuru:03 Mart 2015Salı günü mesai saati bitimine kadar

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İrtibat

Kurum

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ

Adı Soyadı

IŞIL KOCABEY - Bölge Koordinatörü

Telefon

0212 454 01 56

E-posta

isilkocabey@tim.org.tr

KOSGEB Desteği

(Yurt Dışı İş Gezisi Desteği)

GENEL DESTEK PROGRAMI

PROGRAMIN AMACI VE GEREKÇESİ

Proje hazırlama kapasitesi düşük KOBİ'ler ile KOSGEB hedef kitlesine yeni dâhil olmuş sektörlerdeki KOBİ'lerin de mevcut KOSGEB desteklerinden faydalanması, KOBİ'lerin kaliteli ve verimli mal/hizmet üretmelerinin sağlanması, Mevcut KOSGEB desteklerinin revize edilerek daha fazla KOBİ'nin bu desteklerden yaygın şekilde faydalanması, KOBİ'lerin rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek amacıyla genel işletme geliştirme faaliyetlerinin teşvik edilmesi, KOBİ'lerin yurt içi ve yurt dışı pazar paylarını artırmak amacıyla tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi.

ÖNEMLİ NOT:

KOSGEB başvurunuzun gezi tarihinden en geç 10 gün önce bağlı bulunduğunuz KOSGEB Hizmet Merkezine yapılması ve onay alması zorunludur. Aksi takdirde katılımcı söz konusu destek programından yararlanamaz. Daha fazla bilgi için lütfen http://www.kosgeb.gov.tr veya bağlı bulunduğunuz hizmet birimine başvurunuz.

Bu sayfa 9 Şubat 2015 Pazartesi tarihinde yayınlanmıştır.
PAYLAŞ