İnovaLig'de Başvurular 5 Haziran'a Kadar Uzatıldı

Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG'e katılım yoğun talep üzerine 5 Haziran 2015 tarihine uzatıldı. İnovaLİG bu yıl bir ilke imza atarak küresel boyuta taşındı. Bu yıl İnovaLİG'e katılan ve 5 ayrı kategoride inovasyon şampiyonu olan firmalar Dünya İnovasyon Liginde yarışma hakkını elde edecek.

İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışıyor hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı buluyor. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, yaklaşık 100 sayfalık kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunuluyor. Bu anlamda İnovaLİG sayesinde firmaların orta ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmasına, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip edebilmeleri ve gözlemlemelerine imkan sağlanıyor. Özellikle ihracatçı firmaların 2023 hedeflerine ulaşma noktasında hangi konumda olduklarına ayna tutuluyor, 2023'e giden vizyonu belirleniyor. İnovasyon yönetiminin ve bilincinin yaygınlaştırılması ve farkındalık yaratılması için Sayın Cumhurbaşkanı'ndan sektör temsilcilerine kadar herkesin İnovaLİG'e katkı sağlaması ülkemizi, diğer örneklerinden ayrıştırarak bizler için ayrı bir gurur kaynağı oluyor.

Hem geçtiğimiz yıla göre inovasyon gelişiminizi görmek, hem de küresel şampiyona heyecanına ortak olmak için 5 Haziran 2015 tarihine kadar http://www.inovalig.com/ adresinden online kayıt olarak İnovaLİG 2015'e katılabilirsiniz.

PAYLAŞ