Gündem

İhracat Pusulası'nda Rota Gana

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) Coface'ın desteğiyle düzenlediği ve 10 ülkeyi kapsayan İhracat Pusulası Programı Rota: Gana etkinliği ile devam etti.

DÖVİZ KAZANDIRICI HİZMET TİCARETİ VE DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİNİN İLKİ TAMAMLANDI

Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticareti ve Devlet Destekleri Eğitimi'nin ilki TİM Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

TANZANYA HEYETİNE BÜYÜK İLGİ

Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonunda düzenlenen Türkiye-Tanzanya İş Forumu ve ikili iş görüşmeleri, Meclisimiz Yönetim Kurulu üyesi Sn. Ahmet GÜLEÇ başkanlığında, 25-28 Temmuz 2017 tarihlerinde, Tanzanya'nın Darüsselam şehrinde gerçekleştirildi.

TİM, İHRACATÇILARIN FİNANSMAN SORUNLARINA ODAKLANIYOR

Türkiye İhracatçılar Meclisi, Cumhurbaşkanımızın bankalara yaptığı kredi faizleri çağrısından bir gün sonra, İhracatın Finansmanı başlıklı etkinlik serisinin ilkini Eximbank ve Coface'ın katkıları ile gerçekleştirdi.

İHRACATÇILARDAN GÜNEY KORE ÇIKARMASI

Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve TİM organizasyonunda düzenlenen Türkiye-Güney Kore İş Forumu ve ikili iş görüşmeleri, Meclis Denetim Kurulu üyesi ve AKİB Koordinatör Başkanı Sn. Bülent AYMEN başkanlığında, 7-9 Ağustos 2017 tarihinde, Güney Kore'nin başkenti Seul'de gerçekleştirildi.

TEMMUZ AYI İHRACAT ARTIŞI SON 6 YILIN ZİRVESİNDE

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Temmuz 2017 ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 31,2 artışla 11 milyar 474 milyon dolar oldu.

İHRACAT PUSULASI'NDA ROTA GÜNEY KORE'Yİ GÖSTERDİ

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 10 ülkeyi kapsayan İhracat Pusulası Programı, Rota: Güney Kore etkinliğiyle başladı.

İhracatçılar, Maliye Bakanı Ağbal'a KDV Reformuna yönelik önerilerini sundu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Maliye Bakanı Naci Ağbal'a hazırlıkları devam eden KDV Reformu için ihracatçıların önerileri ve beklentilerinden oluşan raporu, Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısında sundu.

İngiltere, Fransa ve Hindistan, Türk ihraç ürünlerinden en memnun ülkeler oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Türkiye'nin en fazla ihracat yaptığı 26 ülke ve 6 temel sektör grubunda, 2023 yılı ihracat hedefleri doğrultusunda Türk ihraç ürünleri algısını ve Türk ihraç ürünleri ihracatının önündeki fırsat ve tehditleri ölçümlemek amacıyla çalışmalarına Ekim ayında başladığı “Türk İhraç Ürünleri Algı Araştırması'nı tamamladı.

15 TEMMUZ DESTANI BİRİNCİ YILINDA

Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu, sektör ve birlik başkanlarının katılımıyla “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma programı gerçekleştirildi. Anmada bir yıl önceki acı tablonun ardından çalışma ve hedeflere odaklanma mesajı verildi
Bu sayfa en son 17 Mayıs 2017 Çarşamba tarihinde güncellenmiştir.
PAYLAŞ