Azerbaycan - Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler

17 Haziran 2020

Ticaret Bakanlığına bağlı olarak dünyanın dört bir yanında ihracatımızın geliştirilmesi için çalışmakta olan Ticaret Müşavir ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Ticaret Bakanlığı tarafından “Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler” toplantıları düzenlenmektedir.

Bu çerçevede 19 Haziran 2020 Cuma günü yine 14.00-15.30 saatleri arasında Azerbaycan Cumhuriyeti'nde görev yapmakta olan Müşavirlerimiz ile Azerbaycan'da yerleşik 3 iş insanımızın konuşmacı olarak katılacağı “Azerbaycan-Orta Asya'ya Açılan Kesintisiz İhraç Kapımız” e-sohbet-toplantısı gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe ilişkin program akışı ve uygulama bilgilendirme notu ekte sunulmaktadır, katılmak isteyen firmalar https://bit.ly/3d6VCsw linki üzerinden etkinliğe erişim sağlayabileceklerdir. Etkinliğe azami 250 kişi katılabilecektir.

PROGRAM AKIŞI

- Giriş ve Bilgilendirme

  • Bakü Ticaret Müşaviri Ahmet ATAKER
  • Bakü Gümrük Müşaviri Eser ÇENGEL

- Azerbaycan'da Yerleşik İş İnsanları Değerlendirmeleri

  • Cemal YANGIN / İstanbul Çarşı İth. İhr. Ltd. Şti.

Azerbaycan Türkiye İşadamları Birliği (ATİB) Başkanı

  • Selim AKBAY / AGT Mühendislik

Türkiye ve Azerbaycan İş Adamları ve Sanayiciler İçtimai Birliği (TÜİB)

  • Sait YİNANÇ / AVIS Eczacılık

MÜSİAD Bakü Ofisi Başkan Yrd.

- Soru Cevap

ETKİNLİĞE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU

Sohbet toplantısı “Microsoft Teams” uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Toplantıya katılabilmek için yukarıdaki linke tıklamanız yeterlidir. Seminere azami 250 kişi katılabilecektir. Microsoft Teams uygulaması bilgisayarlara yüklenebileceği gibi web üzerinden de katılım mümkündür. Sohbet toplantısının akıllı mobil cihazlardan takip edilebilmesi için ise Microsoft Teams uygulamasının mobil cihazlara indirilmesi gerekmektedir.

CANLI DESTEK