Destination Afrika B2B Tedarik ve Satın Alma Organizasyonu

23 Haziran 2022

Mısır İstanbul Konsolosluğu'ndan alınan bir e-posta mesajında, 19-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Kahire'de gerçekleştirilmesi planlanan “Destination Africa Fuarı”nın 6.sının yapılacağı belirtilmektedir.

Destination Africa iş fırsatlarını ve ticaret faaliyetlerini güçlendirmek için Afrika'nın Tekstil, Giyim ve Ev Tekstili üreticilerini uluslararası alıcılarla bir araya getirmektedir. Sergilenen ürünler ağırlıklı olarak Mısır, Güney Afrika, Nijerya, Fas, Etiyopya ve Tunus ülkelerinden Hazır Giyim, Kot Konfeksiyon & Tekstil, Etiket, İplik ve Ev Tekstilidir.

Etkinlik kapsamında Uluslararası Alıcı Programı (IBP) uygulanmaktadır. Ziyaretçiler ilgilendikleri formu (ek: Hazır Giyim Alıcı  Formu, Tekstil Alıcı Formu ve Ev Tekstili Alıcı Formu) doldurarak, formu/formları [email protected] (cc: [email protected]) adresine gönderebilirler.

Program kapsamında belirlenen temsilciler 5 yıldızlı otelde dört gece (oda & kahvaltı) misafir edilmektedir.  Diğer desteklerle ilgili bilgiye www.destination-africa.org sitesinden ulaşılabilir.   

Detaylar için: https://dosya.tim.org.tr/index.php/s/Gc5iJL7gecTFWyY

CANLI DESTEK