Dünya Sektörlerarası İş Birliği Forumu

07 Eylül 2022

World Cooperation Industries Forum, Dünya Sektörlerarası İşbirliği Forumu (WCI Forum) uluslararası iş forumu ve ikili iş görüşmeleri programı serileri ilk olarak 2017 yılında Antalya'da başladı. Afrika ülkelerindeki alıcıların, dış ticaret firmalarının ve tüccarların Türkiye'de özellikle Kobileri tanımalar, Türkiye'yi 81 şehrindeki üreticilerin tamamını tanımaları, Doğusundan Batısına Kuzeyinden Güneyine keşfetmeleri için düzelenmiş iş forumları serisidir. 

41 Afrika ülkesinden 1000'den fazla alıcı ile Türk firmalarını bir araya getirip Afrika ve Türkiye arasında yeni işbirlikleri kurarak Afrika'ya açılmak isteyen veya hali hazırda var olan ihracatını istikrarlı hale getirmek isteyen firmaların Afrika rotalarında pusulası olan WCI FORUM aynı zamanda Afrikalı firmalar için de Türk pazarında kazan-kazan bir ticaret imkânı sunmaktadır.

Afrika ülkelerindeki alıcıların, dış ticaret firmalarının ve tüccarların Türkiye'de özellikle KOBİ'leri tanımaları ve doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine Türk pazarını keşfetmeleri için düzenlenmiş iş forumları serisi olan WCI FORUM; her sektörden katılıma açık olup dışarıdan ziyarete kapalı olarak gerçekleşmektedir.

7. WCI FORUM 14-15 Eylül tarihlerinde Ankara ATO CONGRESSİUM'da gerçekleştirilecektir. 41 Afrika ülkesinden 1000'den fazla alıcı ile Türk firmalarını bir araya getirip Afrika ve Türkiye arasında yeni işbirlikleri kuran WCI FORUM; her sektörden katılıma açık olup dışarıdan ziyarete kapalı olarak gerçekleşmektedir.

Foruma katılmak isteyen firmalar https://www.wciforum.com/exhibitorform adresinden kayıt yaptırabilirler.

CANLI DESTEK