Fas için Ray Alım İhalesi ve Termal Kamera İhalesi

04 Şubat 2021

T.C. Ticaret Bakanlığından alınan bir yazıda, Rabat Ticaret Müşavirliğinden alınan bir yazıya atıfla, Fas Demiryolları Ofisi tarafından (Office National Des Chemins de Fer -ONCF-), 60 E1 36 ML Ray alımı ile ilgili ihale açıldığı, söz konusu ihaleye katılmak için teminat olarak 6.2 milyon dirhem yatırılması gerektiği ve ihale tutarının 413 milyon dirhem (38 milyon avro) olarak öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Başvurular, ONCF'nin “Bureau COD - Service Global Sourcing – siège de l'ONCF, sis 8 bis rue Abderrahmane El Ghafiki , Agdal - Rabat – Maroc” adresinde bulunan ofisine teslim alındı belgesi ile verilebilmekte veya iadeli taahhütlü posta ile aynı adrese gönderilebilmektedir. Başvuruların 05 Mart 2021 tarihi saat 09.00'a (Yerel saat) kadar teslim edilmesi gerektiği belirtilmektedir.

Yazıda devamla, Uluslararası ve İbero-Amerikalı Yönetim ve Kamu Politikası Vakfı “FIIAPP” tarafından “Fas'ta Sınır ve Göç Entegre Yönetimi Destekleme” projesi kapsamında Fas İçişleri Bakanlığına destek amaçlı 98 adet ikiz termal kamera (iki gözlü) alımı için bir ihale açıldığı ve ihale kapsamına garanti, teslimat, bakım ve kullanım ile ilgili eğitim hizmetlerinin dahil edildiği ve ihalenin tahmini değerinin 6.517.000,00 Avro olarak değerlendirildiği bildirilmektedir.

Duyurunun, İspanya Devleti Kamu Alımları Platformunun web sitesinde JYS-2020-139 referansı altında yayınlandığı, ihaleye ilişkin bilgi edinmek için [email protected] e-posta adresine talep gönderilebildiği;anılan ihaleye katılım için tekliflerin İspanya yerel saatine göre en geç 17 Şubat 2021 tarihi saat 23:59'a kadar teslim edilmesi gerektiği belirtilmektedir. İhaleye ilişkin duyuru metni için tıklayınız!

CANLI DESTEK