İnovaLİG 2020 Başvurularında Son Gün

31 Mart 2021

Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG programı bu yıl 7. kez gerçekleştirilirken başvurular www.inovalig.com adresinden alınmaya devam ediyor. İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı buluyor. İnovaLİG sayesinde firmalarımız, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştiriyor.

İnovaLİG 2019 Şampiyonları Büyük Firma ve KOBİ olmak üzere iki ayrı ölçekte, toplam 5 farklı kategoride ödüllerini, Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla onurlandırdıkları 8. Türkiye İnovasyon Haftası'nda aldılar.

İnovaLİG'e başvuran ve IMP³rove anketini tamamlayan tüm firmalar dünyada 80 ülkeden 7.500 küresel firmanın yer aldığı sistem içerisindeki konumlarını ücretsiz olarak kıyas analizi raporu ile görme şansına sahip oldu.

Bu kapsamda firmalarımızı yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini görmesi, hem de inovasyon alanında edindiğimiz uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 31 Mart 2021 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2020'ye ücretsiz olarak katılmaya davet ediyoruz.
CANLI DESTEK