İnovaLİG İnovasyon Yönetimi Anket Süreci Devam Ediyor

02 Temmuz 2021

Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarını belirleyen İnovaLİG'in 2020 kayıtları ve anket süreci tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmaya ön kaydını tamamlayan 1000'i aşkın firma, 47 soruluk İnovasyon Yönetimi Anketi'ni dolduruyor.

Yarışmaya henüz kayıt olmayan firmalar www.inovalig.com adresinden ön kayıt yaptırarak anket sorularını yanıtlamaya başlıyor. İnovaLİG 2019 Şampiyonları, büyük ve KOBİ ölçeği olmak üzere iki ölçeğin 5 farklı kategorisinde ödüllerini, Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımıyla onurlandırdıkları 8. Türkiye İnovasyon Haftası'nda aldılar.

İnovaLİG'e başvuran ve IMP³rove anketini tamamlayan tüm firmalar dünyada 80 ülkeden 7.500 küresel firmanın yer aldığı sistem içerisindeki konumlarını ücretsiz olarak kıyas analizi raporu ile görme şansına sahip oldu.

Bu kapsamda henüz İnovaLİG'e kayıt olmayan firmaları, hem yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini görmesi, hem de inovasyon alanındaki uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 31 Temmuz 2021 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2020'ye ücretsiz olarak katılmaya davet ediyoruz.

CANLI DESTEK