Irak - Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler

17 Haziran 2020

Ticaret Bakanlığına bağlı olarak dünyanın dört bir yanında ihracatımızın geliştirilmesi için çalışmakta olan Ticaret Müşavir ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Ticaret Bakanlığı tarafından “Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler” toplantıları düzenlenmektedir.

Bu çerçevede 18 Haziran 2020 Perşembe günü 14.00-15.30 saatleri arasında Irak Cumhuriyeti'nde görev yapmakta olan Bakanlığımız temsilcileri ile Irak pazarında aktif olarak yer almakta olan 5 iş insanımızın konuşmacı olarak katılacağı “Irak Pazarı, COVID-19 Salgını, Güncel Gelişmeler ve Özel Sektör Tecrübesi” e-sohbet-toplantısı gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe ilişkin program akışı ve uygulama bilgilendirme notu ekte sunulmaktadır, katılmak isteyen firmalar https://bit.ly/3fzrxDt linki üzerinden etkinliğe erişim sağlayabileceklerdir. Etkinliğe azami 250 kişi katılabilecektir.

PROGRAM AKIŞI

- Giriş ve Bilgilendirme

  • Bağdat Ticaret Müşaviri Ferdi YAYLA
  • Erbil Ticaret Ataşesi Zihni TUĞRUL
  • Erbil Gümrük Ataşesi Ersay ÇETE

- Irak Pazarı, COVID-19 Salgını, Güncel Gelişmeler ve Özel Sektör Tecrübesi

  • Mahsum ALTUNKAYA / Altunkaya Şirketler Grubu Genel Müdürü

DEİK Yönetim Kurulu Üyesi

  • Tevfik ÖZ / Tefirom A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkan Yrd.

  • Mehmet SAMSA / Samsa Company ve Gülharrin Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı
  • Fuat AKGÜVERCİN / Maf Company Yönetim Kurulu Başkanı
  • Turgut AVCI / Akansel Lojistik & Akmel Construction Yönetim Kurulu Başkanı

- Soru Cevap

ETKİNLİĞE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME NOTU

Sohbet toplantısı “Microsoft Teams” uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir. Toplantıya katılabilmek için yukarıdaki linke tıklamanız yeterlidir. Seminere azami 250 kişi katılabilecektir. Microsoft Teams uygulaması bilgisayarlara yüklenebileceği gibi web üzerinden de katılım mümkündür. Sohbet toplantısının akıllı mobil cihazlardan takip edilebilmesi için ise Microsoft Teams uygulamasının mobil cihazlara indirilmesi gerekmektedir.

CANLI DESTEK