Kamerun Uluslararası Turizm Fuarı Duyurusu

07 Ekim 2022

Ticaret Bakanlığı'ndan alınan bir yazıda yazıda, Yaounde Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden alınan bir yazıya ithafen; 03-05 Kasım 2022 tarihlerinde Kamerun-Limbe'de Flora Travel and Tours Co. Ltd. tarafından Limbe Şehir Konseyi ile birlikte ve Kamerun Turizm Bakanlığı himayelerinde "Kamerun Uluslararası Turizm Fuarı"nın düzenleneceği ifade edilmekte olup, bu fuar duyurusunun tuzim sektörü temsilcilerinin yanısıra; inşaat, mobilya sektörleri temsilcilerine ulaştırılması talep edilmektedir.

Diğer taraftan, “Yurt Dışında Gerçekleştirilen Fuar Katılımlarının Desteklenmesine İlişkin 2017/4 Sayılı Karar” kapsamındaki desteklerden yararlanılabilmesi için, katılım sağlanacak fuarların Ticaret Bakanlığımızın internet sitesinde yer alan “Desteklenecek Yurt Dışı Fuarlar Listeleri”nde yer alması büyük önem taşımaktadır.

Bu kapsamda, ekte fuar broşürü, davetiye bilgileri yer alan söz konusu fuara ilişkin detaylı bilgilere https://floratraveltours.com/register adresinden erişim sağlanacağı ifade edilmektedir.

CANLI DESTEK