Odaklı İnosuit Programı Tanıtım Toplantısı

12 Temmuz 2021

Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak Kasım 2016'dan bu yana sürdürmekte olduğumuz İnoSuit Programı yoluna odaklanarak devam ediyor!

Odaklı İnoSuit Programı, firmanızın inovasyon yetkinliğine uygun kulvarda mentorluk desteği alabilmeniz için tasarlandı. Odaklı İnoSuit Programı ile inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi hedeflenirken her bir firma inovasyon yolculuğuna yetkinliğine uygun kulvarda başlayacak.

Ölçek, ihracat potansiyeli, katma değerli ürün odağı ve inovasyon kapasitesine uygun olarak yapısı İnoSuit Hazırlık, İnoSuit Genel, Katma Değer Odaklı İnoSuit ve İnoSuit İhracat Şampiyonları olmak üzere 4 kulvardan oluşan “Odaklı İnoSuit” olarak yapılandırılan yeni program ile birlikte TİM ve İhracatçı Birlikleri destek miktarı %25'ten %50'ye yükseltilerek ilk dönemi 1 Mart 2021 tarihinde uygulanmaya başlandı.

1 Eylül 2021 tarihinde 2. döneminin başlaması planlanan TİM Odaklı İnoSuit Programı'nın firma ve mentor başvuruları devam etmekte olup son başvuru tarihi 30 Temmuz 2021 olarak belirlendi. Odaklı İnoSuit Programı hakkında detaylı bilgilerin paylaşılacağı 13 Temmuz Salı günü 10.00- 12.00 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilecek Tanıtım Toplantısına katılım için https://www.kisa.link/P7Ix linkten formu doldurmanız beklenmektedir.*

Program hakkında detaylı bilgi almak için https://tim.org.tr/tr/faaliyetlerimiz-tim-inovasyon-ve-girisimcilik-akademisi-inosuit-inosuit-ino adresini ziyaret edebilir ya da 0212 454 07 99 ve 0212 454 01 56 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

İnoSuit Programı ile İhracata Değer Katmaya Daha da ODAKlıyız!

CANLI DESTEK