Rusya Federasyonu, Başkurdistan Cumhuriyeti Yatırım Potansiyeli Tanıtım Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri, 22 Eylül 2020 İstanbul

Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Yetkili Temsilciliği tarafından, Rusya Federasyonu Başkurdistan Cumhuriyeti Ticaret ve Sanayi Odası'ndan bir heyetin, 22 Eylül 2020 Salı günü İstanbul CVK Bosphorus Otel'de Başkurdistan Cumhuriyeti Yatırım Potansiyeli Tanıtım Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri düzenleneceği bildirilmektedir.

Başkurdistan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından etkinliğe katılacak olan yabancı firma bilgileri ile ülkemizden alım yapmak üzere ilgilendikleri sektörler aşağıda özetlenmektedir:

•           SSPK Tumazinsky ovoshevod: Tarım ürünleri, ham tarım ürünlerinin işlenmesi alanında hizmet vermektedir.  Meyve suyu üreticileri, konsantre meyve suyu üreticisi firmalarla ve ayrıca mevye ve sebze işleme alanlarında potansiyel yatırımcılarla görüşmek istemektedir.

•           JSC Bashkir Exhibition Company: Fuarcılık firmaları

•           GUP BHP Agidel: Halk sanatları, el işi, hediyelik eşya, kültürel ev eşyaları üreticisi. Ülkemizden tekstil, pamuklu kumaş, soft kumaş, deri, yünlü iplik, batik boyama için doğal kumaşlar, saten, şifon, kadife (doğal, yapay), okul üniforması kumaşı, %100 yün, karışık kumaş (gabardin kumaş) tedarik etmek istemektedir.

22 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında,  Başkurdistan Hükümet yetkilileri tarafından bölgeye ilişkin yapılacak olan sunumların ardından saat 15.30 itibarıyla firmalar arası ikili iş görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Taslak programı ekte yer alan etkinliğe katılmayı arzu eden firmalarımızın https://bashturkey.eventys.ru/reg/  adresinden kayıt olmaları gerekmektedir.

Taslak Program. İndirmek için: https://we.tl/t-xZxey2KVtX

CANLI DESTEK