Teknofest 2022 Stant Projesi İhale Duyurusu

08 Temmuz 2022

 

           Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak; 30 Ağustos – 4 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Teknofest '22 Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ne 100m²(10x10) stant alanı içerisinde 8 proje ile katılım sağlamayı planlamaktayız.

    Bu çerçevede, kurum olarak aşağıda detaylarını belirtmiş olduğumuz özelliklerde bir stant hizmeti satın almak istiyoruz. (Alanın genel planı ile birlikte, örnek olması açısından önceki senelerde gerçekleştirdiğimiz 200m² lik standın görsellerini ekte sizlerle paylaşıyor olacağız.)

    Stant projesi aşağıda belirtmiş olduğumuz 4 başlık üzerinden tasarlanacak;

 1. İnovaTİM'in başarılı projeleri / (Sergilenmesi planlanan 8 adet proje):

 

-Stantların (desklerin), ebatlarını en:100 cm, yükseklik:80 cm, derinlik:40cm olarak yapılmasını ve ön kısımlarına ışıklı pleksi baskı gelecek şekilde dizayn edilerek, üst kısmına “100x40x40” boyutlarında cam fanuslar yerleştirilmesini istiyoruz. (Verimlilik Zirvesindeki fuar standımızı örnek olması için ekte iletmekteyiz.)

 

-2 formula aracı ve Sneaky Snakes Robotu için desklerden farklı bir kurgu yapılması gerekmektedir. Stantların yanına araçların yerde sergilenebileceği bir alan ayarlamasının yapılması daha iyi olacaktır.

 

Araçların boyutları: METU Formula Aracı: 3,2 m uzunluk, 1,5 m genişlik, 1,5 m yükseklik

                                Tulpar Racing Formula Aracı: 3,0m uzunluk – 1,7m genişlik – 1,7m yükseklik

                                Otonom Robot: en 100 cm, boy 100 cm, yükseklik 130 cm

 

 1. İnovaTİM atölye ve eğitimleri:

 

-3D Printer, Sensörden Buluta, Python ile Hareket Takibi ve Görüntü İşleme, Android ile Uygulama Geliştirme/Hava Durumu Uygulaması ve Android ile Uygulama Geliştirme/Harita ve Navigasyon Uygulaması gibi konularda öğrencilere atölye gerçekleştirmeyi planlamaktayız. 8 ila 12 öğrencinin aynı anda eğitim alabileceği cam ile çevirili 3*5=15 m2'lik bir alanın atölye için yeterli olabileceğini öngörmekteyiz. (Ekte görseli yer almaktadır)

 

 1. İnovaTİM tanıtım ve kayıt standı:

 

- İnovaTİM bilgilendirme ve kayıtlarının yapılması adına diğerlerinden farklı boyutlarda info desk şeklinde olabilir. (Görsellerde bulunmaktadır.)

 1. İnovaTİM'li öğrenci katılımı

  *     Ek olarak;  talep etmiş olduğumuz stant içi teknik aksamları da aşağıda belirtiyoruz;

 

 • Stant podyum zemin için standart 10cm zemin.
 • Video Wall veya Led ekran alan içerisinde konumlanmalı.
 • Workshop alanı için alan içerisinde oda.
 • Özellikle kiosklarda aydınlatma ve elektrik sistemi
 • Stantta bir depo ve mutfak.
 • Stantta oturma alanı ile ziyaretçi masa ve sandalyeleri.
 • Standın günlük temizliği.
 • Standın ön tarafının her akşam fuar bitiminde kapatılabilmesi için branda sistemi.
 • Klima sistemi

 

        İhaleye katılmaya istekli olmanız durumunda, yukarıda belirtmiş olduğumuz kapalı zarf usulüne uygun olarak hazırlayacağınız belgeler ile fiyat teklifinizi;  en geç 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 16:00'a kadar TİM Evrak Kayıt Birimi'ne elden veya kargo yoluyla ulaştırmanızı rica ederiz

Kargo nedeniyle geciken zarflar dikkate alınmayacaktır. 

Teklif Teslim Adresi: Türkiye İhracatçılar Meclisi - Evrak Kayıt Birimi / Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Cad. No: 3 Dış Ticaret Kompleksi B Blok Kat: 2 Yenibosna / Bahçelievler 34196

saygılarımızla.

İdari Şartname

Teklif Sahibinin Beyanı

İlgili Fotoğraflar

CANLI DESTEK