TİM-TEB Girişim Evi 2021 2.Dönem Başvuruları için Son Hafta

12 Ağustos 2021

TİM-TEB Girişim Evleri, teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin sürdürülebilirliğini ve hızla büyümesini sağlamaya yönelik inkübasyon, hızlandırma ve büyüme aşamalarındaki özgün programları ile ekosisteme yön vermeye devam ediyor.

TİM TEB Girişim Evlerinde,

  • Teknoloji girişimlerinin sayısının artırılması, ortalama işletme ömrünün uzaması,
  • Teknoloji şirketlerinin ihracata yönlendirilmesi ve yüksek teknolojili ürünlerin toplam ihracat içerisindeki payının artması, 
  • Anadolu'daki teknoloji girişimcilerinin ve teknoloji şirketlerinin ekosistemdeki payının ve gücünün artırılması, girişimcilikte bölgesel fırsat eşitliğine katkı verilmesi

amacıyla 2015 yılından bu yana 1.300'ye yakın girişimci ve teknoloji firması programlardan mezun oldu.

TİM-TEB Girişim Evleri ile 2021 yılı 2. döneminde de girişimcilik ekosistemine ve teknogirişimcilere İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Denizli ve Mersin'de katkı verilmeye devam ediliyor.

Yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeline sahip girişiminizle Türkiye'nin en büyük girişimcilik ailesine katılarak global pazarlarda yerinizi alabilirsiniz.

2021 2.Dönem Start Up ve Level Up programlarına başvurunuzu 13 Ağustos'a kadar http://timlegirisim.com/tr/default.html üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TİM-TEB Girişim Evi Tanıtım Filmi: https://www.youtube.com/watch?v=T6D5XVZ1VUQ 

CANLI DESTEK