Türk-Amerikan İş Ödül Programı Başvuruları Devam Ediyor

13 Ekim 2022

AmCham Türkiye tarafindan Türkiye-ABD ikili ticaret ve ekonomik ilişkilerine katkıda bulunan şirketleri teşvik etmek amacıyla 2019 yılından beri  AmCham Türkiye Ödülleri  programı hayata geçirilmektedir.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan AmCham Türkiye Ödülleri (I AmChamPion Awards), derneğin öncelikleri doğrultusunda, yatırım, bölgesel merkez, sürdürülebilirlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık, inovasyon, eğitim, e-ticaret, start-up kategorilerini kapsamaktadır. Aynı zamanda, Türkiye ve ABD'den iki ülke iş diyaloğuna en çok katkı sağlayan kişiler de Onur Ödülüne sahip olacaktır. 

Başarı, vizyon ve liderliği ile iilham veren şirketleri ve iş insanlarını kutlamak ve teşvik etmek üzere gerçekleştirilen ödül projesinin dördüncü yılında gün boyu farklı konularda paneller düzenlenecek akabinde  kazanan Türk ve Amerikan şirketlerinin ödüllerini alacağı bir gala yemeği olacaktır.

Ödül Kategorilerine başvurular 19 Ekim Çarşamba günü sona ermektedir.  Amerikan firmalarının değerlendirebileceği 6 kategori, Türk firmalarinin değerlendirileceği 3 kategori yer almaktadır.

Türk firmalarının başvurusuna uygun 3 kategori şu şekilde:

  1. YILIN TÜRK ŞİRKETİ ÖDÜLÜ 
  2. YILIN TÜRK GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜ 
  3. E-İHRACAT ÖDÜLÜ

Başvuru ile ilgili bilgilere aşağıdaki linkten ulaşılmaktadır.  

Başvuru Linki: http://www.amchamturkey.com/news/amcham-awards
CANLI DESTEK