Almanya Sanal Genel Ticaret Heyeti Açılış Programı

24 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ (BUGÜN) saat 12:00

TİM Başkanımız Sn. İsmail GÜLLE, T.C. Berlin Büyükelçisi Sn. Ali Kemal AYDIN, T.C. Ticaret Bakanlığı Dış Temsilcilikler ve Uluslararası Etkinlikler Genel Müdürü Sn. Mehmet TAN'ın katılımlarıyla Hakan GÜLDAĞ'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek 'Almanya Sanal Genel Ticaret Heyeti'mizin açılış programını www.tim.org.tr linkinden izleyebilirsiniz.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 24-28 Ağustos 2020 tarihleri arasında Almanya'ya yönelik bir Sanal Genel Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, Almanya'dan iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de içinde bulunduğu salgın ortamında, ihracatımızı tekrar canlandırmaya yönelik iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu Sanal Genel Ticaret Heyetimiz Demir Çelik (İnşaat ve Sanayide Kullanılan Demir-Çelik Ürünleri, Demir-Çelikten Mamul Saç, Çubuk vs., Demir veya Alaşımsız Çelik Çubuklar, Paslanmaz ve Alaşımlı Çelikten Yarı Mamul Ürünler, Demir veya Alaşımsız Çelik Profiller, Demir veya Alaşımsız Çelikten Yassı Haddelenmiş Ürünler) Makine ve Aksamları (İzotopik Ayırım İçin Makine ve Cihazlar, Bunların Aksam Parçaları, Buhar&Su Türbinleri ve Bunların Aksam Parçaları, Diğer Amaçlı Pistonlu, İçten Yanmalı Motorlar) Elektrik, Elektronik (Elektrikli Makineler, Elektrik Malzemeleri, Bunların Aksam ve Parçaları) sektörlerinde iştigal eden firmalarımızın katılımları ile gerçekleşecektir.

CANLI DESTEK