Filipinler Sanal Ticaret Heyeti Açılış Programı

Ticaret Bakan Yardımcımız Sn. Gonca YILMAZ BATUR, T.C. Manila Büyükelçimiz Sn. Artemiz SÜMER, TİM Başkanımız Sn. İsmail GÜLLE'nin katılımlarıyla, Sn. Sefer LEVENT'in moderatörlüğünde "FİLİPİNLER SANAL TİCARET HEYETİ"mizin açılış programını https://tim.org.tr sitemizden canlı izleyebilirsiniz.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 26-30 Ekim 2020 tarihleri arasında Filipinler'e yönelik bir Sanal Genel Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, Filipinler'den iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de içinde bulunduğu salgın ortamında, ihracatımızı tekrar canlandırmaya yönelik iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu Sanal Ticaret Heyetimiz İnşaat, Müteahhitlik ve Yapı Malzemeleri, Ecza Ürünleri, İlaç ve İlaç Hammaddesi, Gıda (Kuru Meyve ve Sebze, Bisküvi, Çikolata, Kuru Bakliyat, İçecek, Pastacılık Ürünleri), Elektrik-Elektronik (Güç Üniteleri, Jeneratörler) sektörlerinde iştigal eden azami 20 firmamızın katılımları ile gerçekleşecektir.

CANLI DESTEK