Kolombiya&Meksika Sanal Genel Ticaret Heyeti Açılış Programı

10 AĞUSTOS PAZARTESİ

Saat 18:00'de

"KOLOMBİYA&MEKSİKA SANAL TİCARET HEYETİ"

TİM Başkanımız Sn. İsmail GÜLLE, T.C. Kolombiya Bogota Büyükelçisi Sn. Ece ÖZTÜRK, T.C. Meksika Büyükelçisi Sn. Tahsin Timur SÖYLEMEZ, T.C. Ticaret Bakanlığı Dış Temsilcilikler ve Uluslararası Etkinlikler Genel Müdürü Sn. Mehmet TAN'ın katılımlarıyla, Gazeteci Celal TOPRAK moderatörlüğünde gerçekleşecek 'Kolombiya&Meksika Sanal Ticaret Heyeti'mizin açılış programını açılış programını www.tim.org.tr linkinden izleyebilirsiniz.

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 10-21 Ağustos 2020 tarihleri arasında Kolombiya ve Meksika'ya yönelik bir Sanal Genel Ticaret Heyeti düzenlenecek olup, Kolombiya ve Meksika'dan iş insanlarının ortak bir dijital platforma davet edileceği nitelikli sanal iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizin de içinde bulunduğu salgın ortamında, ihracatımızı tekrar canlandırmaya yönelik iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu Sanal Genel Ticaret Heyetimiz Tarım (Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri, Yaş Meyve ve Sebze, Meyve Sebze Mamulleri, Kuru Meyve ve Mamulleri, Fındık ve Mamulleri, Zeytin ve Zeytinyağı, Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller) Tarım Makineleri, İklimlendirme, Ambalajlama sektörlerinde iştigal eden azami 25 firmamızın katılımları ile gerçekleşecektir.

CANLI DESTEK