Odaklı İnoSuit Programı Tanıtım Toplantısı

Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak Kasım 2016'dan bu yana sürdürmekte olduğumuz İnoSuit Programı yoluna odaklanarak devam ediyor!

Odaklı İnoSuit Programı, firmanızın inovasyon yetkinliğine uygun kulvarda mentorluk desteği alabilmeniz için tasarlandı. Odaklı İnoSuit Programı ile inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi hedeflenirken her bir firma inovasyon yolculuğuna yetkinliğine uygun kulvarda başlayacak.

Odaklı İnoSuit Programı hakkında detaylı bilgilerin paylaşılacağı 15 Ocak 2021 Cuma günü 10:00 – 12:30 saatleri arasında online olarak gerçekleştirilecek Tanıtım Toplantısına katılım için https://cutt.ly/7jv05m4  linkten formu doldurmanız beklenmektedir. *

Program hakkında detaylı bilgi almak için https://cutt.ly/OjvNlFZ adresini ziyaret edebilir ya da 0212 454 07 99 ve 0212 454 01 56 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

CANLI DESTEK