TİM Export Talks: Brexit Sonrası Birleşik Krallık'ta Hangi Fırsatlar Var?

TİM Export Talks 2021 Program serisi Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Sayın Ümit YALÇIN ve TİM Başkanı Sayın İsmail GÜLLE'nin değerli katılımları ile Brexit Sonrası Birleşik Krallık'ta Hangi Fırsatlar Var?” Etkinliği ile başlıyor

Türkiye İhracatçılar Meclisi, ihracatçı firmalarımızın yurtdışı manevra kabiliyetlerini geliştirmek ve küresel pandemi salgını ile birlikte ihraç pazarlarındaki güncel gelişmelere ilişkin firmalarımızı bilgilendirmek amacıyla konunun uzmanları ve büyükelçilerimizi bir araya getirdiği TİM Export Talks programları düzenlemektedir.

2020 yılında Çin, Hollanda, ABD ve Avrupa Birliği'ndeki fırsatların değerlendirildiği programlar ilgili ülkelerdeki Büyükelçilerimizin katılım ve kıymetli değerlendirmeleri ile tamamlanmıştır. TİM Export Talks 2021 program serisi, Avrupa Birliği'nden Brexit süreci ile ayrılan Birleşik Krallık ve Serbest Ticaret Antlaşması ile ihraç potansiyelinin mercek altına alınacağı etkinlik ile devam edecektir.

“TİM Export Talks: Brexit Sonrası Birleşik Krallık'ta Hangi Fırsatlar Var?” Programı 22 Şubat 2021 Pazartesi günü Türkiye saati ile 13:00'da Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Sayın Ümit YALÇIN ile TİM Başkanı Sayın İsmail GÜLLE'nin teşrifleri ve İbrahim GÜNEŞ moderatörlüğünde düzenlenecektir. Açılış programının ardından, Londra Ticaret Başmüşaviri Sayın Tarık SÖNMEZ tarafından bilgilendirme sunumu yapılacaktır.

 TİM Export Talks 2021 program serisinin ilk programı, Avrupa Birliği'nden Brexit süreci ile ayrılan Birleşik Krallık ve Serbest Ticaret Antlaşması ile ihraç potansiyelinin mercek altına alınacağı  “TİM Export Talks: Brexit Sonrası Birleşik Krallık'ta Hangi Fırsatlar Var?” başlığıyla 22 Şubat 2021 Pazartesi günü Türkiye saati ile 13:00'da Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Sayın Ümit YALÇIN ile TİM Başkanı Sayın İsmail GÜLLE'nin teşrifleri ve İbrahim Güneş moderatörlüğünde düzenlenecektir. Açılış programının ardından, Londra Ticaret Başmüşaviri Sayın Tarık SÖNMEZ tarafından bilgilendirme sunumu yapılacaktır.

“TİM Export Talks: Brexit Sonrası Birleşik Krallık'ta Hangi Fırsatlar Var?” Programı
www.tim.org.tr 'den canlı yayınlanacaktır.

Saygılarımızla,

TİM Export Talks: Brexit Sonrası Birleşik Krallıkta Hangi Fırsatlar Var?

TİM EXPORT TALKS: BREXİT SONRASI BİRLEŞİK KRALLIK'TA HANGİ FIRSATLAR VAR?

Program Akışı

Açılış Konuşmaları

TİM Başkanı Sn. İsmail GÜLLE

Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Sn. Ümit YALÇIN

İbrahim GÜNEŞ Moderatörlüğünde Soru-Cevap Bölümü

Bilgilendirme Sunumu

Türkiye-Birleşik Krallık Ticari İlişkileri: COVİD- 19 ve STA Bağlamında Ticaretin Yönü

Londra Ticaret Başmüşaviri Sn. Tarık SÖNMEZ

CANLI DESTEK