Duyurular

Teknoloji Ürünleri Deneyim Alanları Kurulumu Hizmeti Alımı İhale Duyurusu
04 Şubat 2020
Türkiye İhracatçılar Meclisi Türkiye Tanıtım Grubu tarafından teknoloji ürünleri deneyim alanları kurulumu için hizmet alınacaktır. İlgilenen firmalar şartnameyi ttg@tim.org.tr adresine mail göndererek temin edebilir.
İNOVASYONA KURULAN KÖPRÜ: İnoSuit'e başvurmayı unutmayın!
27 Ocak 2020
Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 2016 yılında başlatılan İnovasyon Odaklı Mentorluk Programı İnoSuit, 2020 Nisan dönemi başvuruları alacak.
İhracatçı Birlikleri için TTG 2020 Sektörel Proje Başvuruları Devam Ediyor
22 Ocak 2020
TTG ile ihracatçı sektörlerimizin dünyadaki sesi daha yüksek, etkisi daha geniş. İhracatçı Birlikleri için TTG 2020 sektörel proje başvuruları devam ediyor. TTG proje desteği nasıl işler öğrenmek için www.turkiyetanitimgrubu.org adresinden bilgi alabilir; 2020 Sektörel Proje Başvuru Formu Paketini indirebilirsiniz.
Ufuk2020, dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programı!
21 Haziran 2019
Ufuk2020, 80 Milyar Avro'luk dev finansmanıyla dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programına başvurmak için tıklayınız!
Devlet Yardımları Rehberi
28 Mayıs 2019
Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan desteklere dair detaylı ve toplu bilgiye Devlet Yardımları Rehberi'nden ulaşabilirsiniz.
Kağıt İhracat Dönemi Başladı Tüm Detaylar İçin Tıklayınız!
15 Nisan 2019
İhracatta dijital dönüşüm devrimi niteliğindeki Kağıtsız İhracat ile tüm işlemler artık dijital ortamda.
10 SORUDA İNOVASYON
24 Temmuz 2018
İnovasyon bir takım oyunudur, tüm rollerin en iyi şekilde oynanmasını sağlarsanız, yenilikçi büyük bir güç açığa çıkacaktır. İnovasyon sadece pazarlamanın, insan kaynaklarının ya da Ar-Ge bölümlerinin işi değildir. Başarılı şirketlerde inovasyon şirketin her yanına yayılır. İnovasyon teknolojiden öte, iş yapma şekli, pazarlama yöntemleri, süreç ve müşteri deneyimlerini de kapsar, en iyi fikirlerin aslında küçük şirketlerden de çıkabileceğini gösterirken yeni girişimlere imza atmak için heyecan yaratır.
Dünya “tek tuşla” ihracatçının avucunda
29 Mayıs 2018
Türkiye İhracatçılar Meclisi, (TİM) gerek ihracatını artırmak isteyen firmalar gerekse ilk kez ihracat yapmak isteyen firma ve girişimciler için İhracat Pusulası bilgilendirme portalini hayata geçirdi. Portal sayesinde firmalar hem Türkiye'nin hem de dünyanın dış ticaret verilerini aynı ekranda karşılaştırabilecek ve her türlü pazar analizi yapabilecek.
TİM-TEB Girişim Evi
27 Mart 2018
TİM-TEB Girişim Evi'nin amacı, bulunduğu illerde, yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeline de sahip girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirme ve güçlendirmektir
CANLI DESTEK
Şu anda mesai saatleri dışındayız
Eğer bize mesaj bırakırsanız size en kısa zamanda yardımcı olabiliriz.